Līzings

Biznesa klientu atbalsts: +371 25767123 / business@holmbank.lv

HOLM Bank Latvia SIA piedāvā finanšu līzingu juridiskām personām uz termiņu no 6 līdz 84 mēnešiem. Finansējuma summa no 10 000 € līdz 500 000 € var tikt izmantota jaunas un lietotas komerctransporta, celtniecības, lauksaimniecības un ražošanas tehnikas iegādei. Lauksaimniecības uzņēmumiem piedāvājam saņemt finansējumu ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu. Mēs piedāvājām elastīgus finansēšanas nosacījumus un vairumā gadījumu uzņēmumi saņem finansējumu dažu dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā uzņēmumiem ir iespēja pieteikties kredītu brīvdienām. Pieteikuma izskatīšana pēc visu nepieciešamo dokumentu iesniegšanas notiek 1 darba dienas laikā. Aizpildiet pieteikumu un mēs ar Jums sazināsimies, lai atrastu Jums piemēroto risinājumu.

Līzinga kalkulators

Finansējuma summa
10 000 EUR
Līzinga termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Līzinga kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme un tie var mainīties pēc klienta kredītspējas izvērtēšanas
Aizdevuma mērķis
uzņēmuma attīstībai
Finansējuma summa
no 10 000 € līdz 500 000 €
Pirmā iemaksa sākot
no 10%
Līzinga termiņš ir
no 6 mēnešiem līdz 84 mēnešiem
Kredītbrīvdienu periods
līdz 6 mēnešiem
Procentu likme sākot
no 4,5%
Līguma noformēšanas maksa
sākot no 0,5% min. 100 €
Nodrošinājums
finansētais objekts
Finansēta objekta vecums līzinga termiņa beigās
lauksaimniecības, celtniecības un mežizstrādes tehnika ne vecāka par 20 gadiem; automašīnas un komerctransports ne vecāks par 15 gadiem; nereģistrējama lauksaimniecības tehnika ne vecāka par 10 gadiem; cita nereģistrējama tehnika ne vacāka par 20 gadiem.
Prasības aizņēmējam
Latvijā reģistrēts un vismaz 1 gadu strādājošs uzņēmums; nav atzīmju par bankrota vai likvidācijas procesiem

Aizdevuma summām no 15 000 EUR Holm Bank Latvia SIA ir tiesīga iegūt papildu dokumentus vai informāciju, kas apliecina klienta identitāti, kā arī pieprasīt klienta klātbūtni identifikācijas procesa nodrošināšanai.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA