Nomaksas Karte

Holm Bank Nomaksas karti var lietot kā ikdienas tēriņiem tā lielākiem pirkumiem veikalos un e-veikalos. 0% pirmajiem 3 lietošanas mēnešiem! Turpmākajā lietošanas periodā pirmās 15 dienas par pirkumiem vienmēr ar 0%. Holm Bank Nomaksas karti var ērti un ārti noformēt mūsu mājas lapā un tā Tev tiks piegādāta bez maksas. Holm Bank Nomaksas kartes kredītlimitu Tu vari atmaksāt vienā maksājumā vai pa daļām, veicot minimālos maksājumus saskaņā ar rēķinu.

Holm Bank Nomaksas karte ir bez izgatavošanas, piegādes un ikmēneša apkalpošanas maksas. Sāc maksāt tikai tad, kad izmanto, un procentus tikai tad, ja iztērēto neatmaksāji 15 dienu laikā. Sazinies ar mums, ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus. Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Kā pareizi lietot Nomaksas Karti internetā?

1
2
3

Kā kartes īpašnieks Tu vari pārbaudīt savu pieejamo Nomaksas Kartes kredītlimitu tikai minūtes laikā pirms pirkumu veikšanas.

Pārbaudi pieejamo kredītlimitu šeit vai ielogojies pašapkalpošanas vietnē.

* Ja Tava Nomaksas karte ir pazudusi vai nozagta, nekavējoties bloķē to šeit.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Aizņemoties kredītlimitu 3 000 € apmērā ar atmaksas termiņu 12 mēneši, tad procentu likme par kredītlimita izmantošanu būs 1.33% mēnesī, jeb 15.96 gadā, GPL 15.89%*, kopējā atmaksājamā summa 3455.22 €. GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA