0% kredīts Husqvarna tehnikai

Husqvarna ir uzņēmums ar vairāk kā 300 gadu pieredzi tehnoloģisko inovāciju un risinājumu ziņā, ražojot tehniku, kas paredzēta mežapstrādei, apzaļumošanai un dārza uzturēšanai. Husqvarna nepārtraukti strādā pie tā, lai apvienotu veiktspēju ar lietošanas ērtumu un drošību, un jūs varētu strādāt vēl efektīvāk. Mēs piedāvājam plašu un nemitīgi pieaugošu produktu klāstu, kas piemērots gan profesionāļiem, gan privātmāju īpašniekiem.
Vairāk par bezprocentu līzinga nosacījumiem un piedāvājumu iespējams noskaidrot ikvienā Husqvarna autorizētajā veikalā visa Latvijā. Informāciju par Husqvarna autorizētajiem veikaliem meklējiet https://www.husqvarna.com/lv/meklet-veikalu-sevisu/

Akcija spēkā no 11.04.-30.09

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Akcija ir spēkā tikai līgumiem līdz 24 mēnešiem.

Piemērs: Ja kredīts tiek noformēts par summu 360 € uz 12 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 30 € un kopējā atmaksājamā summa 360 €. Aizņēmuma procentu likme 0%, kredīta noformēšanas maksa 0 € un gada procentu likme (GPL*) 0%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA