Naudas aizdevums

Holm Bank piedāvā naudas aizdevumus juridiskām personām uz termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem ar uzņēmuma īpašnieka vai valdes locekļa galvojumu. Biznesa klientu atbalsts: +371 25767123 / business@holmbank.lv

Kredīts

no 1 000 € līdz 15 000 €

Procentu likme

no 6,9%*

Līguma noformēšana

0 €

Bez ikmēneša

administrēšanas maksas
Kredītbrīvdienu
iespējas

Aizdevuma termiņš

līdz 5 gadiem
Naudas aizdevums

Aizdevumi no 1 000 € līdz 15 000 € var tikt izmantoti jebkuru mērķu realizācijai. Mēs piedāvājām elastīgus naudas aizdevuma nosacījumus un vairumā gadījumu uzņēmumi saņem kredītus vien dažu dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā uzņēmumam ir iespēja pieteikties kredītu brīvdienām. Pieteikuma izskatīšana notiek vienas darba dienas laikā. Aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums sazināsimies, lai atrastu piemērotāko risinājumu!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Akcija ir spēkā līdz 31.05.2024.

Naudas aizdevuma kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme un tie var mainīties pēc klienta kredītspējas izvērtēšanas
Aizdevuma mērķis
uzņēmuma attīstībai
Aizdevuma summa
no 1 000 € līdz 15 000 €
Aizdevuma termiņš
ir no 6 mēnešiem līdz 60 mēnešiem
Kredītbrīvdienu periods
līdz 6 mēnešiem
Līguma noformēšana
0 €
Nodrošinajums
galvojums no uzņēmuma īpašnieka vai valdes locekļa
Prasības aizņēmējam
Latvijā reģistrēts un strādājošs uzņēmums; nav atzīmju par bankrota vai likvidācijas procesiem

Aizdevuma summām no 15 000 EUR Holm Bank Latvia SIA ir tiesīga iegūt papildu dokumentus vai informāciju, kas apliecina klienta identitāti, kā arī pieprasīt klienta klātbūtni identifikācijas procesa nodrošināšanai.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Igauņu saknes

Holm Bank pilnībā balstās uz Igaunijas kapitālu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Izpalīdzīgi un gādīgi cilvēki

Mēs vēlamies atbalstīt klientus ar profesionāliem padomiem un piemērotiem risinājumiem

Kāpēc izvēlēties Holm?

Holm ir plašs sadarbības partneru tīkls

Holm sadarbojas ar 308 uzņēmumiem un ir pieejams 469 tirdzniecības vietās, ieskaitot internetveikalus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pakalpojumi tiešsaistē

Mūsu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē bez maksas, ar klientu atbalsta speciālistiem var sazināties pa e-pastu un tālruni.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Produktu klāsts kļūst arvien plašāks

Mēs izstrādājam savus produktus, pamatojoties uz cilvēku vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Atbildīgi

Mēs ievērojam atbildīgas kreditēšanas principus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pieejami vairāki finansēšanas produkti

Nomaksas karte, Patēriņa Kredīts, Auto Kredīts, Preču Nomaksas Kredīts.

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizpildiet pieteikumu mūsu mājas lapā.
1) Uzņēmums reģistrēts Latvijā, strādājis vismaz vienu gadu un ir pieejams vismaz viens oficiāls gada pārskats; 2) Saskaņā ar oficiālu gada pārskatu, uzņēmuma pašu kapitāls ir pozitīvs; 3) Maksājumi par esošajām saistībām tiek veikti regulāri un bez kavējumiem, nav aktīvu kavējumu par nodokļu maksājumiem; 4) Galvotājs var būt uzņēmuma īpašnieks vai valdes loceklis, kuram nav aktīvu kavējumu par personīgām saistībām.
Parakstīt līgumu ir iespējams izmantojot SmartID aplikāciju, SEB bankas BankLink vai arī ar 1 centa pārskaitījumu no galvotāja personīgā un uzņēmuma konta.
Dažu stundu laikā pēc līguma parakstīšanas naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz pieteikumā norādīto uzņēmuma kontu.
Ar nosacījumu, ka Holm Bank Latvia SIA ir pieejama visa nepieciešamā informācija lēmuma pieņemšanai, 1 dienas laikā pēc pieteikuma iesniegšanas saņemsiet aizdevuma apstiprinājumu uz savu norādīto e-pastu.
Kredīta atlikumu iespējams uzzināt aplūkojot to savā līgumā vai nosūtot e-pastu no klienta pieteikumā reģistrēta e-pasta uz info@holmbank.lv.
1) Lai atmaksātu kredītu pirms termiņa, lūdzam aizpildīt iesniegumu mūsu mājaslapā; 2) Ja aizdevuma atlikums ir => 15 000 EUR, tad kopā ar aizpildītu iesniegumu lūgums atsūtīt uzņēmuma konta pārskatu par pēdējiem 2 mēnešiem, lai varam pārliecināties par naudas līdzekļu izcelsmes avotu aizdevuma pirmstermiņa atmaksai. Nepieciešamības gadījumā Holm Bank Latvia SIA var pieprasīt iesniegt citus naudas līdzekļu izcelsmes apliecinošus dokumentus.
Aizpildīta anketa ir obligāts priekšnosacījums Holm Bank Latvia SIA pakalpojumu saņemšanai saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kuri nosaka prasības noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanai.

Noderīga informācija

Piemērs: Ja kredīts tiek noformēts par summu 10000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 212 € un kopējā atmaksājamā summa 12720 €. Aizņēmuma procentu likme 9,9%, kredīta noformēšanas maksa 0 €, ikmēneša administrēšanas maksa 0 € un gada procentu likme (GPL*) 10,36%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA