Pašapkalpošanās vietne
Brīdinām par krāpnieciskiem zvaniem!
Krāpnieki, telefonsarunā uzdodoties par bankas darbiniekiem, mēģina noskaidrot bankas kartes datus vai autentifikācijas līdzekļu PIN kodus.
Krāpnieki var būt draudīgi vai agresīvi.
Mēs atgādinām, ka bankas darbinieki, sazinoties ar Jums pa tālruni, nekad neprasīs atklāt pilnu informāciju par Jūsu karti vai autentifikācijas kodu.Sadarbības partneru akcijas

Par Holm

Holm Bank Latvia SIA piedāvā finanšu pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām, tostarp dažādus kredītu produktus, nomaksas karti un preču nomaksas kredītus.
Ziemeļvalstīs vārds holm nozīmē "maza sala", un uzņēmuma nosaukums ir iedvesmots no mazajām salām Baltijas jūrā. Mēs cenšamies piedāvāt saviem klientiem elastīgus finanšu risinājumus. Mēs strādājam, lai mūsu pakalpojumi vienmēr būtu viegli pieejami mobilajās ierīcēs un ļautu īstenot pārdomātus plānus.
Holm - ar labiem plāniem rītdienai.

Lasīt vairāk

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Ziņas


Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA