Patēriņa Kredīts

Visi kredīti -50% par līguma noformēšanu

Euribor neietekmē ikmēneša maksājumu

Uzzināt vairāk
Brīdinām par krāpnieciskiem zvaniem!
Krāpnieki, telefonsarunā uzdodoties par bankas darbiniekiem, mēģina noskaidrot bankas kartes datus vai autentifikācijas līdzekļu PIN kodus.
Krāpnieki var uzvesties draudīgi vai agresīvi.
Atgādinām, ka bankas darbinieki, sazinoties ar Jums pa tālruni, nekad neprasīs atklāt pilnu informāciju par Jūsu karti, kā arī nelūgs Jums nosaukt kartes autentifikācijas kodu.Sadarbības partneru akcijas

Par Holm

SIA «Holm Bank Latvia» piedāvā finanšu pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām: dažādus kredītu produktus, nomaksas karti, kā arī preču nomaksas kredītus.
Ziemeļvalstīs vārds holm apzīmē mazu salu, arī uzņēmuma nosaukums ir izveidojies, iedvesmojoties no mazajām salām Baltijas jūrā. Mēs cenšamies piedāvāt saviem klientiem elastīgus finanšu risinājumus. Mēs strādājam, lai mūsu pakalpojumi vienmēr būtu viegli pieejami mobilajās ierīcēs, tādējādi ļaujot īstenot pārdomātus plānus.
Holm – ar labiem plāniem rītdienai.

Lasīt vairāk

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Ziņas

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA