Remonta kredīts

Remonta kredīts – lielāku un mazāku mājas remontdarbu veikšanai kā arī jaunu mēbeļu, grīdas segumu, logu un durvju iegādei vai arī izmantojiet to, lai labiekārtot savu piemājas dārzu vai pagalmu. Kredīts ir pieejams, ja Tev vai Tavam laulātajam/ai vai arī pirmās pakāpes radiniekam/iem pieder nekustamais īpašums, kuru vēlies labiekārtot vai vēlies remontēt. Kredīta nosacījumi ir elastīgi - varat izveidot sev piemērotu maksājumu grafiku, izmaksāt kredītu ātrāk vai pagarināt līgumu. Pieteikties un saņemt kredītu var attālināti, izmantojot mūsu pašapkalpošanās vietni. Rūpīgi apsveriet savu lēmumu un iepazīstieties ar līguma noteikumiem. Ja Tev ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultēties, sazinieties ar mums.

Remonta Kredīta kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
12 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Remonta Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 72 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 97,17 € un kopējā atmaksājamā summa 6995 €. Aizņēmuma procentu likme 9,89%, kredīta noformēšanas maksa 345 € un gada procentu likme (GPL*) 12,41%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA