Remonta kredīts

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Nepieciešams kredīts mājokļa remontam? Holm kredīts remontam ir viegli pieejams, aizpildot aizdevuma pieteikumu internetā. Remonta kredīts dod iespēju Tev veikt lielākus un mazākus mājokļa remontdarbus, kā arī iegādāties jaunas mēbeles, grīdas segumu, logus un durvis. Tāpat naudas aizdevumu iespējams likt lietā, lai labiekārtotu savu piemājas dārzu vai pagalmu. Kredīts mājokļa remontam Tev ir pieejams, ja Tev vai Tavam laulātajam/-ai vai arī pirmās pakāpes radiniekam/-iem pieder nekustamais īpašums, kuru vēlies labiekārtot vai vēlies remontēt.

Naudas aizdevuma nosacījumi ir elastīgi – izveido sev piemērotu maksājumu grafiku, izmaksā kredītu ātrāk vai pagarini līgumu! Pieteikties un saņemt kredītu remontam var attālināti, izmantojot mūsu pašapkalpošanās vietni. Rūpīgi apsver savas finanšu iespējas un iepazīsties ar līguma noteikumiem! Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

Remonta kredīta kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
12 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Remonta Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 72 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 101,69 € un kopējā atmaksājamā summa 7321,61 €. Aizņēmuma procentu likme 10,9%, kredīta noformēšanas maksa 172,50 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 14,36%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA