Remonta kredīts

Nepieciešams kredīts mājokļa remontam? Holm kredīts remontam ir viegli pieejams, aizpildot aizdevuma pieteikumu internetā.

Pieejamais kredīta apmērs

5 000 € - 25 000 €

Procentu likme

no 6,9%*
Bez Euribor

Līguma noformēšana

0 €

Aizdevuma termiņš

no 12 līdz 120 mēnešiem

Nauda tiks ieskaitīta

Tavā kontā dažu stundu laikā
Remonta kredīts

Remonta kredīts dod iespēju Tev veikt lielākus un mazākus mājokļa remontdarbus, kā arī iegādāties jaunas mēbeles, grīdas segumu, logus un durvis. Tāpat naudas aizdevumu iespējams likt lietā, lai labiekārtotu savu piemājas dārzu vai pagalmu. Kredīts mājokļa remontam Tev ir pieejams, ja Tev vai Tavam laulātajam/-ai vai arī pirmās pakāpes radiniekam/-iem pieder nekustamais īpašums, kuru vēlies labiekārtot vai vēlies remontēt.

Naudas aizdevuma nosacījumi ir elastīgi – izveido sev piemērotu maksājumu grafiku, izmaksā kredītu ātrāk vai pagarini līgumu! Pieteikties un saņemt kredītu remontam var attālināti, izmantojot mūsu pašapkalpošanās vietni. Rūpīgi apsver savas finanšu iespējas un iepazīsties ar līguma noteikumiem! Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024.

Remonta kredīta kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
12 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai saņemtu remonta kredītu: Tu esi Latvijas republikas pilsonis vai rezidents vecumā no 20-70 gadiem Tavi ikmēneša ienākumi ir vismaz 700 EUR pēc nodokļu nomaksas. Aizdevuma apmērs ir atkarīgs no Tavas maksātspējas un kredītvēstures. Tev ir norēķinu konts kādā no Latvijas bankām un Tev ir derīgs Latvijas republikā izsniegts personu apliecinošs dokuments. Tev vai laulātajam/ai vai arī pirmās pakāpes radiniekam ir jāpieder nekustamais īpašums, kurā vēlas veikt remontdarbus vai labiekārtot to.
1. Aizpildi pieteikumu mūsu mājas lapā.
2. Pēc pieteikuma iesniegšanas, 1 dienas laikā Tu saņemsi aizdevuma apstiprinājumu uz savu norādīto e-pastu.
3. Parakstīt līgumu varēsi attālināti - izmantojot Holm pašapkalpošanās vietni vai arī pārskaitot 0.01 EUR uz mūsu bankas kontu.
4. Pēc līguma parakstīšanas nauda uzreiz tiks ieskaitīta Tavā kontā.
Lai saņemtu kredītu, Tev jāiesniedz bankas konta pārskats ar visiem ienākošiem un izejošiem maksājumiem PDF formātā par pēdējiem sešiem mēnešiem, to nosūtot uz e-pastu info@holmbank.lv
Aizņēmējam ir pienākums 30 dienu laikā pēc aizdevuma iznsniegšanas nosūtīt uz Holm e-pastu (info@holmbank.lv) ar norādi uz līguma numuru nekustāmā īpašuma zemesgrāmatas apliecības kopiju vai izdruku no Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatu informācijas sistēmas, kas apliecina aizņēmēja, aizņēmēja laulātā/ās, vai aizņēmēja pirmās pakāpes radinieka/u īpašuma tiesības uz nekustamo īpašumu, kurā nepieciešams remonts vai labiekārtošanas darbi.
Nav nepieciešama ne ķīla, ne arī pirmā iemaksa.

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Remonta Kredīts tiek noformēts par summu 7500 € uz 84 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 120,04 € un kopējā atmaksājamā summa 10083 €. Aizņēmuma procentu likme 7,9%, kredīta noformēšanas maksa 0 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 9,19%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.


Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA