Auto Kredīts

Piedāvājums ir spēkā, piesakoties Holm Bank mājas lapā.
Akcija ir spēkā līdz 30.06.2023.

Izmantojot Holm Auto Kredītu, Tu vari iegādāties dažādus transportlīdzekļa veidus, piemēram, automašīnu, motociklu un pat motorlaivu. Transportlīdzeklis var būt kā lietots tā arī jauns, gan no Latvijas, gan ārzemēm. Tev nav nepieciešama ķīla kā nodrošinājums. Transportlīdzekļa iegāde ar Holm Auto Kredītu nozīmē, ka transportlīdzeklis tiks reģistrēts uz Tava vārda..

Kredīta atmaksu Tu vari uzsākt, izmantojot sev piemērotu atmaksas grafiku un periodu. Ja vēlēsies atmaksāt kredītu ātrāk vai būs radusies nepieciešamība maksājumu atlikt, sazinies ar mums! Ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus, sazinies ar mums, jo mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Auto Kredīta kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Auto Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 118,35 € un kopējā atmaksājamā summa 7101,22 €. Aizņēmuma procentu likme 11,9%, kredīta noformēšanas maksa 175 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 15,82%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA