Nekustamā īpašuma kredīts

Nekustāmā īpašuma kredīts ir patēriņa kredīts ar samazinātu procentu likmi, kas paredzēts, lai pilnībā vai daļēji segtu īpašuma iegādes izmaksas.

Pieejamais kredīta apmērs

7 500 € - 25 000 €

Procentu likme

no 6,9%*
Bez Euribor

Līguma noformēšana

0 €

Pirmā iemaksa

0%

Aizdevuma termiņš

līdz 10 gadiem
Nekustamā īpašuma kredīts

Saņemot aizdevumu, Jums nebūs nepieciešams nekustāmā īpašuma novērtējums, pirmā iemaksa, kā arī nodrošinājums vai galvojums. Pēc nekustamā īpašuma iegādes nosūtiet mums Zemesgrāmatas apliecības kopiju, kas apliecinās, ka aizdevums ir izmantots attiecīgajam mērķim.

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024.

Nekustāmā īpašuma kredīta kalkulātors

Kredīta summa
7 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nekustāmā īpašuma kredīts ir Patēriņa kredīts ar samazinātu procentu likmi, kas paredzēts nekustāmā īpašuma iegādei.
Nē, Nekustāmā īpašuma novērtējums nav nepieciešams. Mums būs pietiekami, ja norādīsiet vēlamā īpašuma adresi vai kadastra numuru.
Nekustāmā īpašuma kredīts ir bez pirmās iemaksas.
Nekustāmā īpašuma kredīta maksimālais termiņš ir līdz desmit gadiem.
Komisijas maksa ir 5% no aizdevuma summas.

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Nekustamā īpašuma kredīts tiek noformēts par summu 20000 € uz 120 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums 234,67 € un kopējā atmaksājamā summa 28160 €. Aizņēmuma procentu likme 6,9 %, kredīta noformēšanas maksa 0 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 7,47 %. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA