Nekustamā īpašuma kredīts

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Nekustāmā īpašuma kredīts ir patēriņa kredīts ar samazinātu procentu likmi, kas paredzēts, lai pilnībā vai daļēji segtu īpašuma iegādes izmaksas. Saņemot aizdevumu, Jums nebūs nepieciešams nekustāmā īpašuma novērtējums, pirmā iemaksa, kā arī nodrošinājums vai galvojums. Pēc nekustamā īpašuma iegādes nosūtiet mums Zemesgrāmatas apliecības kopiju, kas apliecinās, ka aizdevums ir izmantots attiecīgajam mērķim.

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

Nekustāmā īpašuma kredīta kalkulātors

Kredīta summa
7 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Nekustamā īpašuma kredīts tiek noformēts par summu 10000 € uz 84 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums 173,13 € un kopējā atmaksājamā summa 14543,17 €. Aizņēmuma procentu likme 9,9 %, kredīta noformēšanas maksa 250 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 11,97 %. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA