Procentu likme no 7,43%

Pieteikties

Nekustamā īpašuma kredīts

Nekustāmā īpašuma kredīts ir Patēriņa kredīts ar samazinātu procentu likmi, kas paredzēts, lai pilnībā vai daļēji, segtu īpašuma iegādes izmaksas. Saņemot aizdevumu, Jums nav nepieciešams Nekustāmā īpašuma novērtējums, pirmā iemaksa, kā arī nodrošinājums vai galvojums. Aizdevumam nav administrācijas maksas. Pēc Nekustamā īpašuma iegādes, nosūtiet mums Zemesgrāmatas apliecības kopiju, kas apliecinās, ka aizdevums ir izmantots piešķirtajam mērķim.

Nekustāmā īpašuma kredīta kalkulātors

Kredīta summa
7 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī

-

Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Mēs rūpējamies par Tevi un nākotni

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Nekustamā īpašuma kredīts tiek noformēts par summu 10000 € uz 72 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums 173,23 € un kopējā atmaksājamā summa 12472 €. Aizņēmuma procentu likme 7,57 %, kredīta noformēšanas maksa 0 € un gada procentu likme (GPL*) 7,83 %. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Juridiskā adrese: Pils iela 16, Alūksne, LV-4301Biroja adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde
© 2021. Holm Bank Latvia SIA