Patēriņa Kredīts

Holm Patēriņa Kredītu vari izmantot dažādiem mērķiem, atkarībā no Tavām vajadzībām. Lai redzētu, vai Patēriņa Kredīts Tev ir piemērots, izmanto Patēriņa Kredīta kalkulatoru. Izvēlies interesējošo summu un periodu, un kalkulators aprēķinās aptuveno ikmēneša maksājuma summu. Patēriņa Kredītam vari pieteikties mūsu mājas lapā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ne vēlāk kā 1 dienas laikā Tu saņemsi kredīta apstiprinājumu un līgumu uz savu norādīto e-pastu.

Parakstīt līgumu varēsi attālināti. Pēc līguma parakstīšanas nauda uzreiz tiks ieskaitīta Tavā kontā. Tev būs iespēja mainīt atmaksas grafiku vai pat pārtraukt līgumu pirms termiņa, ja Tev būs tāda nepieciešamība. Sazinies ar mums, ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus. Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Patēriņa Kredīta kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Patēriņa Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 114,14 € un kopējā atmaksājamā summa 6847,50 €. Aizņēmuma procentu likme 10,84%, kredīta noformēšanas maksa 350 € un gada procentu likme (GPL*) 14,03%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA