Patēriņa kredīts

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Nepieciešams aizdevums? Holm patēriņa kredīts ir viegli pieejams, aizpildot pieteikumu internetā. Aizdevums var tikt izmantots dažādiem mērķiem, atkarībā no Tavām vajadzībām. Lai redzētu, vai patēriņa kredīts ir Tev piemērots naudas aizdevuma veids, izmanto patēriņa kredīta kalkulatoru! Izvēlies sevi interesējošo summu un laika periodu, un kalkulators aprēķinās aptuveno ikmēneša maksājuma summu. Pēc patēriņa kredīta pieteikuma aizpildīšanas tiešsaistē, ne vēlāk kā 1 darba dienas laikā Tu saņemsi aizdevuma apstiprinājumu un līgumu uz norādīto e-pastu.

Parakstīt līgumu varēsi attālināti. Pēc līguma parakstīšanas nauda uzreiz tiks ieskaitīta Tavā kontā. Tev būs iespēja mainīt atmaksas grafiku vai pat pārtraukt līgumu pirms termiņa, ja būs radusies tāda nepieciešamība. Sazinies ar mums, ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus! Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

Patēriņa kredīta kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Patēriņa Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 120,98 € un kopējā atmaksājamā summa 7258,94 €. Aizņēmuma procentu likme 12,9%, kredīta noformēšanas maksa 175 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 16,96%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA