Procentu likme no 7,52%

Pieteikties

Patēriņa Kredīts

Holm Patēriņa Kredītu vari izmantot dažādiem mērķiem, atkarībā no Tavām vajadzībām. Lai redzētu, vai Patēriņa Kredīts Tev ir piemērots, izmanto Patēriņa Kredīta kalkulatoru. Izvēlies interesējošo summu un periodu, un kalkulators aprēķinās aptuveno ikmēneša maksājuma summu. Patēriņa Kredītam vari pieteikties mūsu mājas lapā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ne vēlāk kā 1 dienas laikā Tu saņemsi kredīta apstiprinājumu un līgumu uz savu norādīto e-pastu.

Parakstīt līgumu varēsi attālināti. Pēc līguma parakstīšanas nauda uzreiz tiks ieskaitīta Tavā kontā. Tev būs iespēja mainīt atmaksas grafiku vai pat pārtraukt līgumu pirms termiņa, ja Tev būs tāda nepieciešamība. Sazinies ar mums, ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus. Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Patēriņa Kredīta kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī

-

Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Mēs rūpējamies par Tevi un nākotni

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Patēriņa Kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 104,17 € un kopējā atmaksājamā summa 6250 €. Aizņēmuma procentu likme 9,16%, kredīta noformēšanas maksa 0 € un gada procentu likme (GPL*) 9,55%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Juridiskā adrese: Pils iela 16, Alūksne, LV-4301Biroja adrese: Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde
© 2021. Holm Bank Latvia SIA