Par Holm

Holm Bank Latvia SIA  ir Igaunijas bankas Holm Bank AS meitas uzņēmums, kuras kapitāls ir pilnībā piederošs igauņiem.

Holm Bank AS saņēma Eiropas Centrālās bankas bankas licenci 2019.gada 2.aprīlī un tā paša gada rudenī kļuva par Holm Bank Latvia SIA  galveno akcionāru. SIA "BEST LĪZINGS" Latvijā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un piedāvā tādus finansēšanas produktus kā Preču Nomaksas Kredīts, Patēriņa Kredīts  un Auto Kredīts. SIA "BEST LĪZINGS"  kļūstot par SIA Holm Bank Latvia, mūsu klientiem piedāvā arī Nomaksas karti, kas ļauj veikt maksājumus ilgākā laika posmā.

Norādām, ka, neskatoties uz to, ka  Holm Bank Latvia SIA  mātes uzņēmums ir Igaunijā licencēta kredītiestāde, Latvijā  Holm Bank Latvia SIA  ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzējs, nevis kredītiestāde.

Mēs esam daļa no Holm “ģimenes”, kas izstrādā jaunus produktus gan vietējam tirgum gan ārpus tā. Mūsu mātes uzņēmums Holm Bank AS privātpersonām un uzņēmumiem piedāvā dažādus kreditēšanas produktus, kā arī termiņnoguldījumus un dažādus jaunus tehnoloģiju risinājumus, kas tuvākajā nākotnē būs pieejami arī Latvijā. 2019. gada rudenī Holm Bank AS noslēdza sadarbības līgumu ar vadošo Eiropas noguldījumu platformu Raisin un sāka piedāvāt termiņnoguldījumus Vācijas un Austrijas klientiem. Zviedrijā klientiem tiek piedāvāts uz aplikāciju balstīts kredīta risinājums, kas tika uzsākts 2020. gada vasarā.

Mūsu mērķis ir kļūt par strauji augošu finanšu pakalpojumu sniedzēju, kurš rūpējas par savu klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klients justos atbalstīts un saprasts. Mēs konsultējam un sniedzam ieteikumus finanšu jautājumos, lai Tu varētu pieņemt apzinātus lēmumus. Laipni lūdzam vērsties pie mums! Mūsu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē, un Tu vari sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Holm Bank Latvia SIA

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA