Par Holm

Holm Bank Latvia SIA ir Igaunijas bankas Holm Bank AS meitas uzņēmums, kas pilnībā balstās uz Igaunijas kapitālu.
2019.gada 2.aprīlī Holm Bank AS saņēma Eiropas Centrālās bankas izsniegto bankas licenci, un tā paša gada rudenī banka iegādājās SIA Best Līzings, kas Latvijā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Kopš 2020. gada oktobra uzņēmuma nosaukums ir Holm Bank Latvia SIA un šobrīd 100% pieder Holm Bank AS. Holm Bank Latvia SIA piedāvā finanšu pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām, tostarp dažādus kredītu produktus, nomaksas karti un preču nomaksas kredītus.
Lai gan Holm Bank Latvia SIA mātes uzņēmums Holm Bank AS ir licencēta kredītiestāde, Latvijā Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
Mēs esam daļa no Holmu "ģimenes", kas izstrādā jaunus produktus vietējam tirgum un sniedzas tālāk. Mūsu mātes uzņēmums Holm Bank AS piedāvā privātpersonām un uzņēmumiem dažādus kreditēšanas produktus, kā arī termiņnoguldījumus un jaunus tehnoloģiskos risinājumus. 2019. gada rudenī Holm Bank AS noslēdza sadarbības līgumu ar vadošo Eiropas noguldījumu platformu Raisin un sāka piedāvāt termiņnoguldījumus klientiem no Vācijas un Austrijas.
Ziemeļvalstīs vārds holm nozīmē "maza sala", un uzņēmuma nosaukums ir iedvesmots no mazajām salām Baltijas jūrā. Mēs cenšamies piedāvāt saviem klientiem elastīgus finanšu risinājumus. Mēs strādājam, lai mūsu pakalpojumi vienmēr būtu viegli pieejami mobilajās ierīcēs un ļautu īstenot pārdomātus plānus. Mūsu eksperti piedāvā personalizētus padomus un palīdz klientiem pieņemt atbildīgus un uzticamus lēmumus. Holm darbinieku pamatvērtības ir personiska pieeja, elastība un ātrums.

Visi finanšu lēmumi ir rūpīgi jāapsver!

Holm - ar labiem plāniem rītdienai.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA