Par Holm

SIA «Holm Bank Latvia» ir Igaunijas bankas AS «Holm Bank» meitas uzņēmums, kura darbība pilnībā balstās uz Igaunijas kapitālu.
AS «Holm Bank» saņēma Eiropas Centrālās bankas izsniegto bankas licenci, un tā paša gada rudenī banka iegādājās SIA «Best Līzings», kas tobrīd Latvijā darbojās jau vairāk nekā 10 gadus. Kopš 2020. gada oktobra uzņēmuma nosaukums ir SIA «Holm Bank Latvia» un šobrīd 100% pieder AS «Holm Bank». SIA «Holm Bank Latvia» piedāvā finanšu pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām, tostarp dažādus kredītu produktus, nomaksas karti un preču nomaksas kredītus.
Lai gan SIA «Holm Bank Latvia» mātes uzņēmums AS «Holm Bank» ir licencēta kredītiestāde, Latvijā SIA «Holm Bank Latvia» ir patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
Mēs esam daļa no Holm «ģimenes», kas izstrādā jaunus produktus vietējam tirgum un ārpus tiem. Mūsu mātes uzņēmums AS «Holm Bank» piedāvā dažādus kreditēšanas produktus privātpersonām un uzņēmumiem, kā arī termiņnoguldījumus un jaunus tehnoloģiskus risinājumus. 2019. gada rudenī AS «Holm Bank» noslēdza sadarbības līgumu ar vadošo Eiropas noguldījumu platformu «Raisin» un sāka piedāvāt termiņnoguldījumus klientiem no Vācijas un Austrijas.
Ziemeļvalstīs vārds holm nozīmē "maza sala", un uzņēmuma nosaukums ir iedvesmots no mazajām salām Baltijas jūrā. Mēs cenšamies piedāvāt saviem klientiem elastīgus finanšu risinājumus. Mēs strādājam, lai mūsu pakalpojumi vienmēr būtu viegli pieejami mobilajās ierīcēs un ļautu īstenot pārdomātus plānus. Mūsu eksperti piedāvā personalizētus padomus un palīdz klientiem pieņemt atbildīgus un uzticamus lēmumus. Holm darbinieku pamatvērtības ir personiska pieeja, elastība un ātrums.

Visi finanšu lēmumi ir rūpīgi jāapsver!

Holm - ar labiem plāniem rītdienai.

Holm pamatvērtības

Mēs Holm Bank strādājam, lai palīdzētu privātpersonām un uzņēmumiem īstenot lieliskus plānus, piedāvājot mūsdienīgus, lietotājam draudzīgus un augstas kvalitātes finanšu pakalpojumus ar tālredzīgu pieeju.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA