Ar labiem plāniem rītdienai

Mēs Holm ticam, ka labiem plāniem ir jāīstenojas! Atbalstām arī dažādas iniciatīvas sporta un aktīvās dzīves jomā. Novēlam veiksmi un spēku!

icon

Dimantu Kauss

Moto sports ir paredzēts cilvēkiem, kuriem patīk adrenalīns un azarts. Tas ir saistošs gan sportistiem, gan auditorijai. Pēc divu gadu pārtraukuma Stāmerienā, motorparkā'' Dimanti'' , š.g. 8.jūnijā septīto reizi norisināsies ''DIMANTU KAUSS'' stadionmotokrosā. Dinamiskās sacensības norisināsies 100 % pārskatāmā trasē ar labāko Baltijas motobraucēju piedalīšanos. Uz starta stāsies gan jaunie motobraucēji, gan pieredzējuši meistari. Redzēsim arī ''Zelta mopēda'' šovu. Sacensību noslēgumā ar šovu uzstāsies frīstaila meistari no Somijas-sebfmx.com.

icon

Judo Club Sigulda

Džudo japāņu valodā nozīmē "Saudzīgais ceļš", “”Elastīgais ceļš”. Cieņa, pieklājība, godīgums ir vieni no galvenajiem džudo principiem, un šīs vērtības ir svarīgas arī Holm. Jau daudzus gadus Holm atbalsta džudo klubu “Sigulda”, kur nodarbojas bērni no 4-18 gadu vecumam. Biedrība organizē treniņus, nometnes kā arī dažāda līmeņa sacensības. Lielākais pasākums kas tiek organizēts ir Starptautiskais džudo turnīrs, kurš pēdējo gadu laikā pulcēja vairāk kā 500 dalībniekus. Turnīra pirmsākumi meklējami 2007. gadā, kad tika organizēts pirmais turnīrs pulcējot ap 200 dalībnieku. 2022. gadā no 11. līdz 12.jūnijam , pēc sacensību pauzes Covid dēļ, atkal notiks Starptautiskais džudo turnīrs “SIGULDA 2022”, kurā piedalīsies aptuveni 500 bērnu no dažādiem Latvijas , Lietuvas un Igaunijas klubiem. Turnīrs jau šo gadu laikā ir izaudzis un ir kļuvis par vienu no lielākajiem džudo pasākumiem Latvijā.

icon

Team Ampler - Tartu 2024

Holm nolēma palīdzēt riteņbraucējiem un sponsorē vienīgo komandu Baltijas valstīs, kas ir akreditēta Starptautiskās Riteņbraukšanas savienībā - Team Ampler Tartu 2024. Ampler Development Team riteņbraucējus visas sezonas garumā aizsargķiveres būs ar Holm logotipu. Ar riteņbraukšanas komandas aktivitātēm var iepazīties komandas mājaslapā www.teamampler.com

icon

Plosts "Kaija" Alūksnes ezerā

Vasara ir ceļojumu laiks. Varbūt Tu vēlies apmeklēt Alūksni, kur starp citu atrodas viens no Holm Bank birojiem? Ja vēl neesi bijis Alūksnē, tad ir īstais laiks to mainīt. Alūksne ceļotājus priecē ar elpu aizraujošām ainavām un dažādiem vēsturiskiem objektiem, turklāt šajā pilsētā atrodas arī vienpadsmitais lielākais ezers Latvijā. Dodies izbraucienā pa Alūksnes ezeru ar plostu «Kaija» un izbaudi šīs vietas skaistumu! Lai arī dzestrākā un vējainākā laikā būtu patīkami Izbaudīt braucienu ar plostu „Kaija“, Tev sasildīties palīdzēs Holm dāvinātie pledi. Tiekamies Alūksnē!

Holm Bank Latvia SIA

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA