Preču Nomaksas Kredīts

Ar kredīta palīdzību uzņēmums var norēķināties par dažādām precēm, iegādājoties mēbeles, elektrotehniku, dažādas iekārtas uzņēmējdarbības aktivitāšu nodrošināšanai un daudz ko citu. Biznesa klientu atbalsts: +371 25767123 / business@holmbank.lv

Kredīts

no 200 € līdz 25 000 €

Procentu likme

no 9,5 %

Līguma noformēšana

0 €

Pirmā iemaksa

no 0 %
Kredītbrīvdienu
iespējas

Termiņš

no 1 līdz 60 mēnešiem
Preču Nomaksas Kredīts

Holm piedāvā preču nomaksas kredītu juridiskām personām no 200 € līdz 25 000 € ar uzņēmuma īpašnieka vai valdes locekļa galvojumu un termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem. Pieteikties preču nomaksas kredītam ir iespējams pie mūsu preču un pakalpojumu sadarbības partneriem – veikalos, tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalos visā Latvijā. Aizpildiet pieteikumu un mēs ar jums sazināsimies, lai atrastu piemērotāko risinājumu!

Preču nomaksas kredīta kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme un tie var mainīties pēc klienta kredītspējas izvērtēšanas

Kā iegādāties preci veikalā ar Preču Nomaksas Kredītu?

1
2
3
4

Kā iegādāties preci e-veikalā ar Preču Nomaksas Kredītu?

1
2
3
4

Aizdevuma summām no 15 000 EUR Holm Bank Latvia SIA ir tiesīga iegūt papildu dokumentus vai informāciju, kas apliecina klienta identitāti, kā arī pieprasīt klienta klātbūtni identifikācijas procesa nodrošināšanai.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Igauņu saknes

Holm Bank pilnībā balstās uz Igaunijas kapitālu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Izpalīdzīgi un gādīgi cilvēki

Mēs vēlamies atbalstīt klientus ar profesionāliem padomiem un piemērotiem risinājumiem

Kāpēc izvēlēties Holm?

Holm ir plašs sadarbības partneru tīkls

Holm sadarbojas ar 308 uzņēmumiem un ir pieejams 469 tirdzniecības vietās, ieskaitot internetveikalus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pakalpojumi tiešsaistē

Mūsu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē bez maksas, ar klientu atbalsta speciālistiem var sazināties pa e-pastu un tālruni.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Produktu klāsts kļūst arvien plašāks

Mēs izstrādājam savus produktus, pamatojoties uz cilvēku vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Atbildīgi

Mēs ievērojam atbildīgas kreditēšanas principus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pieejami vairāki finansēšanas produkti

Nomaksas karte, Patēriņa Kredīts, Auto Kredīts, Preču Nomaksas Kredīts.

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizpildiet pieteikumu mūsu mājas lapā vai arī pie Holm Bank Latvia SIA preču un pakalpojumu sadarbības partneriem - veikalos, tirdzniecības vietās un internetveikalos visā Latvijā.
1) Uzņēmums reģistrēts Latvijā, strādājis vismaz vienu gadu un ir pieejams vismaz viens oficiāls gada pārskats; 2) Saskaņā ar oficiālu gada pārskatu, uzņēmuma pašu kapitāls ir pozitīvs; 3) Maksājumi par esošajām saistībām tiek veikti regulāri un bez kavējumiem, nav aktīvu kavējumu par nodokļu maksājumiem; 4) Galvotājs var būt uzņēmuma īpašnieks vai valdes loceklis, kuram nav aktīvu kavējumu par personīgām saistībām.
1) Parakstīt līgumu ir iespējams izmantojot SmartID aplikāciju, SEB bankas BankLink vai arī ar 1 centa pārskaitījumu no galvotāja personīgā un uzņēmuma konta 2) Parakstīt līgumu ir iespējams arī pie Holm Bank Latvia SIA preču un pakalpojumu sadarbības partneriem - pie preču tirgotājiem visā Latvijā.
Dažu stundu laikā pēc līguma parakstīšanas naudas līdzekļi tiks pārskaitīti sadarbības partnerim, preču pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam.
1) Veikalos un tirdzniecības vietās nopirktās preces var saņemt 30 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas; 2) Internet-veikalos nopirkto preču piegāde ir atkarīga no kurjerpiegādes servisa.
Ar nosacījumu, ka Holm Bank Latvia SIA ir pieejama visa nepieciešamā informācija lēmuma pieņemšanai, 1 stundas laikā pēc pieteikuma iesniegšanas saņemsiet aizdevuma apstiprinājumu uz savu norādīto e-pastu.
Kredīta atlikumu iespējams uzzināt aplūkojot to savā līgumā vai nosūtot e-pastu no klienta pieteikumā reģistrēta e-pasta uz info@holmbank.lv.
1) Lai atmaksātu kredītu pirms termiņa, lūdzam aizpildīt iesniegumu mūsu mājaslapā; 2) Ja aizdevuma atlikums ir => 15 000 EUR, tad kopā ar aizpildītu iesniegumu lūgums atsūtīt uzņēmuma konta pārskatu par pēdējiem 2 mēnešiem, lai varam pārliecināties par naudas līdzekļu izcelsmes avotu aizdevuma pirmstermiņa atmaksai. Nepieciešamības gadījumā Holm Bank Latvia SIA var pieprasīt iesniegt citus naudas līdzekļu izcelsmes apliecinošus dokumentus.
Aizpildīta anketa ir obligāts priekšnosacījums Holm Bank Latvia SIA pakalpojumu saņemšanai saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kuri nosaka prasības noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanai.

Noderīga informācija

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA