Zaļais kredīts auto

Zaļais kredīts automobilim no Holm Bank ir pakalpojums, ko piedāvājam elektromobiļu un uzlādējamo tā dēvēto plug-in hibrīdautomašīnu iegādei.

Kredīts

līdz 25 000 €

Procentu likme

no 6,9%*

Līguma noformēšana

0 €
Bez Euribor

Nauda tiks ieskaitīta

Tavā kontā dažu stundu laikā

Termiņš

līdz 120 mēnešiem
Zaļais kredīts auto

Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri domā par nākotni, ekonomiju un vides veselību. Rūpīgi apsver savas finanšu iespējas un iepazīsties ar līguma noteikumiem! Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums!.

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024.

Zaļais kredīts auto kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Igauņu saknes

Holm Bank pilnībā balstās uz Igaunijas kapitālu.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Izpalīdzīgi un gādīgi cilvēki

Mēs vēlamies atbalstīt klientus ar profesionāliem padomiem un piemērotiem risinājumiem

Kāpēc izvēlēties Holm?

Holm ir plašs sadarbības partneru tīkls

Holm sadarbojas ar 308 uzņēmumiem un ir pieejams 469 tirdzniecības vietās, ieskaitot internetveikalus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pakalpojumi tiešsaistē

Mūsu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē bez maksas, ar klientu atbalsta speciālistiem var sazināties pa e-pastu un tālruni.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Produktu klāsts kļūst arvien plašāks

Mēs izstrādājam savus produktus, pamatojoties uz cilvēku vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Atbildīgi

Mēs ievērojam atbildīgas kreditēšanas principus.

Kāpēc izvēlēties Holm?

Pieejami vairāki finansēšanas produkti

Nomaksas karte, Patēriņa Kredīts, Auto Kredīts, Preču Nomaksas Kredīts.

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizpildiet pieteikumu mūsu mājas lapā Pašapkalpošanas vietnē vai arī pie Holm Bank Latvia SIA sadarbības partneriem - auto tirgotājiem visā Latvijā.
"Maksājumus var veikt uz sekojošu banku kontiem: A/S SEB banka
Kods UNLALVX
Konts: LV66UNLA0050012967011
A/S """"Luminor Bank""""
Kods: RIKOLV2X
Konts: LV05RIKO0002930257204"
1) Uzņēmums reģistrēts Latvijā, strādājis vismaz vienu gadu un ir pieejams vismaz viens oficiāls gada pārskats; 2) Saskaņā ar oficiālu gada pārskatu, uzņēmuma pašu kapitāls ir pozitīvs; 3) Maksājumi par esošajām saistībām tiek veikti regulāri un bez kavējumiem, nav aktīvu kavējumu par nodokļu maksājumiem; 4) Galvotājs var būt uzņēmuma īpašnieks vai valdes loceklis, kuram nav aktīvu kavējumu par personīgām saistībām.
Parakstīt līgumu ir iespējams izmantojot SmartID aplikāciju, SEB bankas BankLink vai arī ar 1 centa pārskaitījumu no uzņēmuma konta.
Dažu stundu laikā pēc līguma parakstīšanas naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz pieteikumā norādīto uzņēmuma kontu.
Ar nosacījumu, ka Holm Bank Latvia SIA ir pieejama visa nepieciešamā informācija lēmuma pieņemšanai, 1 dienas laikā pēc pieteikuma iesniegšanas saņemsiet aizdevuma apstiprinājumu uz savu norādīto e-pastu.
Kredīta atlikumu iespējams uzzināt aplūkojot to savā līgumā vai nosūtot e-pastu no klienta pieteikumā reģistrēta e-pasta uz info@holmbank.lv.
1) Lai atmaksātu kredītu pirms termiņa, lūdzam aizpildīt iesniegumu mūsu mājaslapā; 2) Ja aizdevuma atlikums ir => 15 000 EUR, tad kopā ar aizpildītu iesniegumu lūgums atsūtīt uzņēmuma konta pārskatu par pēdējiem 2 mēnešiem, lai varam pārliecināties par naudas līdzekļu izcelsmes avotu aizdevuma pirmstermiņa atmaksai. Nepieciešamības gadījumā Holm Bank Latvia SIA var pieprasīt iesniegt citus naudas līdzekļu izcelsmes apliecinošus dokumentus.
Aizpildīta anketa ir obligāts priekšnosacījums Holm Bank Latvia SIA pakalpojumu saņemšanai saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kuri nosaka prasības noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanai.

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Auto Kredīts tiek noformēts par summu 15000 € uz 96 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 214,75 € un kopējā atmaksājamā summa 20616 €. Aizņēmuma procentu likme 7,9%, kredīta noformēšanas maksa 0 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 8,67%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA