Zaļais kredīts automobīlim

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Zaļais kredīts automobilim no SIA «Holm Bank Latvia» ir pakalpojums, ko piedāvājam elektromobiļu un uzlādējamo, tā dēvēto plug-in hibrīdautomašīnu iegādei. Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri domā par nākotni, ekonomiju un apkārtējās vides veselību. Rūpīgi apsveriet savas finanšu iespējas un iepazīstieties ar līguma noteikumiem! Ja jums ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinieties ar mums!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

Zaļais kredīts automobīlim kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Zaļais auto kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 112,06 € un kopējā atmaksājamā summa 6722,71 €. Aizņēmuma procentu likme 10%, kredīta noformēšanas maksa 350 € un gada procentu likme (GPL*) 13,11%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA