Zaļais kredīts automobīlim

Zaļais auto kredīts no Holm Bank Latvia SIA ir pakalpojums, ko piedāvājam elektromobiļu un uzlādējamo, tā saukto "Plug in" hibrīdautomašīnu iegādei. Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu tiem, kuri domā par nākotni, ekonomiju un ekoloģiju.

Zaļais kredīts automobīlim kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.Sadarbības partneru akcijas

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Zaļais auto kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 112,06 € un kopējā atmaksājamā summa 6722,71 €. Aizņēmuma procentu likme 10%, kredīta noformēšanas maksa 350 € un gada procentu likme (GPL*) 13,11%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2022. Holm Bank Latvia SIA