Zaļās enerģijas kredīts

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Zaļās enerģijas kredīts no Holm Bank – kredīts mājokļa energoefektivitātes uzlabošanai. Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties saules paneļus, vēja turbīnas, uzlādes stacijas elektromobiļiem, vai modernizēt gaisa kondicionēšanas un apkures sistēmas, kas ģenerē enerģiju mājsaimniecībai un samazina apkures un gāzes izmaksas. Šādas energoefektīvas ierīces piešķir mājoklim pievienoto vērtību, kā arī nodrošina lielāku neatkarību no enerģijas cenu svārstībām. Pieteikties kredītam un veikt visas pārējās darbības varat mūsu pašapkalpošanās vietnē. Rūpīgi apsver savas finanšu iespējas un iepazīsties ar līguma noteikumiem! Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

Zaļais kredīts mājoklim kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Par valsts finansējumu un kā tam pieteiktiesKāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 110,02 € un kopējā atmaksājamā summa 6601,16 €. Aizņēmuma procentu likme 9,9%, kredīta noformēšanas maksa 25 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 12,15%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA