Zaļās enerģijas kredīts

Zaļās enerģijas kredīts no Holm Bank – kredīts mājokļa energoefektivitātes uzlabošanai.

Kredīts

līdz 25 000 €

Procentu likme

no 6,9%*

Līguma noformēšana

0 €
Bez Euribor

Nauda tiks ieskaitīta

Tavā kontā dažu stundu laikā

Termiņš

līdz 120 mēnešiem
Zaļās enerģijas kredīts

Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties saules paneļus, vēja turbīnas, uzlādes stacijas elektromobiļiem, vai modernizēt gaisa kondicionēšanas un apkures sistēmas, kas ģenerē enerģiju mājsaimniecībai un samazina apkures un gāzes izmaksas. Šādas energoefektīvas ierīces piešķir mājoklim pievienoto vērtību, kā arī nodrošina lielāku neatkarību no enerģijas cenu svārstībām. Pieteikties kredītam un veikt visas pārējās darbības varat mūsu pašapkalpošanās vietnē. Rūpīgi apsver savas finanšu iespējas un iepazīsties ar līguma noteikumiem! Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums!

Aizdevumam tiek piemērota fiksēta procentu likme, kuru neietekmē Euribor likmes izmaiņas. Ikmēneša maksājuma apjoms paliek nemainīgs visu aizdevuma termiņu.

* Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un ir atkarīga no Tavas kredītspējas un aizdevuma summas. Piedāvājums ir spēkā, aizpildot pieteikumu kredīta saņemšanai Holm Bank mājas lapā.

Akcija ir spēkā līdz 31.07.2024.

Zaļais kredīts mājoklim kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Par valsts finansējumu un kā tam pieteikties

Lai nodrošinātu ilgtermiņa risinājumu apkurei par pieejamāku cenu un arī samazinātu siltumnīcefekta gāzes emisijas veidošanos, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izstrādājusi atbalsta programmu atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās.

Atbalsta programmas ietvaros pieejamais kopējais finansējums ir 30 000 000 eiro. Vienam projektam pieejamais maksimālais atbalsts ir līdz 15 000 eiro. Konkursa ietvaros aktivitātes jāīsteno līdz brīdim, kamēr beidzas pieejamais atbalsta apjoms, bet ne ilgāk kā līdz 2023. gada 31. decembrim.

Ministrija paredzējusi, ka atbalsts konkursa ietvaros tiek sniegts granta – vienreizēja maksājuma – veidā pēc iekārtas iegādes un uzstādīšanas. Paredzēts, ka maksimālā atbalsta intensitāte nepārsniegs 70% no siltumenerģijas vai elektroenerģijas ražošanas iekārtas iegādes vai mājsaimniecības pieslēguma centralizētajai siltumapgādes sistēmai.

Šīs programmas ietvaros varat nomainīt savu esošo fosilā kurināmā apkures katlu pret jaunu apkures veidu, kur tiek izmantoti atjaunojamie energoresursi (biomasas granulu katli, siltumsūkņi, saules kolektori) vai pieslēgties centralizētai siltumapgādes sistēmai, kā arī uzsākt vai paplašināt elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamajiem energoresursiem (saules paneļi, vēja ģeneratori) mājsaimniecības pašpatēriņa vajadzībām.

Sekojot saitei, varēsiet pieteikties konkursam, vai uzzināt vairāk par ta nosacījumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kredītu iespējams atmaksāt pirms termiņa, Sazinoties ar mums pa tālruni +37128607070 vai rakstot uz e-pastu - info@holmbank.lv
Samaksājot kredītu daļēji vai pilnībā, nav jāmaksā komisijas maksa par pārrēķina veikšanu.
Maksājumus Tu vari veikt:
A/S SEB banka
Kods UNLALVX
Konts: LV66UNLA0050012967011
A/S ""Luminor Bank""
Kods: RIKOLV2X
Konts: LV05RIKO0002930257204
Šis piedāvājums paredzēts Siltum sūkņu, Saules paneļu, Vēja ģeneratoru, Granulu katlu, Elektroauto uzlādes staciju, un šo ierīču uzstādīšanai nepieciešamo piederumu un darbu iegādei.
Pēc līguma noslēgšanas, Jums jānosūta pārdevēja izrakstīts rēķins, kurā redzamas iegādātās perces, un dokuments kurš apliecina šī rēķina atmaksu.
Dokumenti kuri nepieciešami pēc kredītlīguma noslēģšanas ir jāiesniedz 60 dienu laikā.
Ja atvēlētajā laika posmā netiek iesniegti nepieciešamie dokumentu bez jebkāda kavēšanās pamatojuma, tiek palielināta procentu likme par 5% no neatmaksātās pamatsummas.
Holm Bank Latvija, nevar un nav tiesīga atskaitīt naudu no savu klientu kontiem.

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Auto Kredīts tiek noformēts par summu 15000 € uz 96 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 214,75 € un kopējā atmaksājamā summa 20616 €. Aizņēmuma procentu likme 7,9%, kredīta noformēšanas maksa 0 €, ikmēneša administrēšanas maksa 3,5 € un gada procentu likme (GPL*) 8,67%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA