Zaļās enerģijas kredīts

Zaļās enerģijas kredīts no Holm Bank, kredīts jūsu mājokļa energoefektivitātes uzlabošanai. Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties saules paneļus, vēja turbīnas, uzlādes stacijas elektromobiļiem, vai modernizēt gaisa kondicionēšanu un apkures sistēmu, kas ģenerē enerģiju mājsaimniecībai un samazina apkures un gāzes izmaksas. Ierīce piešķir mājoklim pievienoto vērtību, un nodrošina lielāku neatkarību no enerģijas cenas. Pieteikties kredītam un veikt visas pārējās darbības varat mūsu pašapkalpošanās vietne. Rūpīgi apsveriet savu lēmumu un izlasiet līguma noteikumus. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultēties, lūdzu, sazinieties ar mums.

Zaļais kredīts mājoklim kalkulators

Kredīta summa
2 500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Par valsts finansējumu un kā tam pieteiktiesKāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja kredīts tiek noformēts par summu 5000 € uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 106,84 € un kopējā atmaksājamā summa 6410 €. Aizņēmuma procentu likme 9,9%, kredīta noformēšanas maksa 50 € un gada procentu likme (GPL*) 10,72%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA