Sīkdatņu izmantošanas politika

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mājas lapā https://www.holmbank.lv , norādot sīkdatņu izmantošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības sīkdatņu lietošanas gaitā. Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Holm Bank Latvia SIA sniegtos finanšu pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanu.

Sīkdatņu izmantošanas mērķis

Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Nepieciešamās sīkdatnes – ļauj padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, piekrišanas uzglabāšana (mūsu tīmekļa vietne tehniski saglabā informāciju (IP adresi, datumu, laiku utt.) par Jūsu doto piekrišanu mājaslapas sīkdatņu izveidošanai Jūsu ierīcē), atbildes sniegšanai uz tīmekļa vietnes lietotāja darbībām (autorizēšanas funkcija), kā arī nodrošināt nepieciešamos drošības pasākumus
  • Analītiskās sīkdatnes - Statistikas sīkdatnes palīdz Holm Bank Latvia SIA izprast, kā apmeklētājs mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm. Iegūtā informācija ir pieejama apkopotā veidā, tieši neidentificējot apmeklētāju.
  • Mārketinga sīkdatnes - tiek izmantotas, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs. Nolūks ir parādīt atbilstošas reklāmas un interesē atsevišķu lietotāju, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem. Ja mārketinga sīkdatnes nav atļautas, tad pakalpojuma piedāvāšana ir mazāk aktīva.

Sīkdatņu veidi un to pielietojums

Holm Bank Latvia SIA lūdz lietotāja piekrišanu izveidot sīkdatnes, izņemot sīkdatnes, kas ir noteikti nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai vai drošībai.

Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietne izmanto divu veidu sīkdatnes – sesijas un pastāvīgās sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas – to darbība beigsies, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu, kurā apskatījāt mājaslapu, vai arī pārtrauksiet sesiju konkrētajā mājaslapā.

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas tiek saglabātas Jūsu ierīcē, ar kuru apskatāt mājaslapu, uz konkrētu iepriekš definētu laika periodu, kurā laika atskaite tiek rēķināta pēc mājaslapas pārlūkošanas sesijas beigām.

Tāpat sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs.

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko veido Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietne. Tās iespējams atpazīt pēc Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietnes domēna nosaukuma.

Savukārt trešās puses sīkdatnes ir sīkdatnes no mājaslapām, kas nepieder Holm Bank Latvia SIA. Šādu mājaslapu domēna nosaukumi atšķiras no Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietnes domēna. Trešās puses sīkdatnes arī var tikt saglabātas Jūsu ierīcē, no kuras pārlūkojat Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietni.

Trešā PuseMērķis
Google Ireland LtdStatistika
Google Ireland LtdMārketings
FacebookMārketings
AppleMārketings
LinkedinMārketings
TwitterMārketings

Šajā sadaļā ietvertie pakalpojumi ļauj pārraudzīt un analizēt tīmekļa “satiksmi” un sekot lietotāju uzvedībai.

Sīkdatņu iestatījumu mainīšana

Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt jebkurā laikā savas ierīces Interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, Jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai atzīmējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai (Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari) atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Sīkdatņu izmantošanas politikas grozījumi

Holm Bank Latvia SIA ir tiesīga vienpusēji grozīt šo sīkdatņu izmantošanas politiku jebkurā laikā saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, nodrošinot, ka aktuālā sīkdatņu izmantošanas politika tiks ievietota Holm Bank Latvia SIA tīmekļa vietnē.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA