Preču Nomaksas Kredīts

Preču nomaksas kredīts ļauj Tev norēķināties par precēm ilgākā laika posmā, veicot maksājumus mazākās daļās saskaņā ar atmaksas grafiku. Tev būs iespēja mainīt atmaksas grafiku, ja tas būs nepieciešams.
Preču nomaksas kredītu ir iespējams noformēt pie Holm preču un pakalpojumu sadarbības partneriem – veikalos, tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalos visā Latvijā.

Izmantojot preču nomaksas kredītu Tu vari iegādāties visu, ko vien vēlies – mēbeles, viedierīces, mūzikas instrumentus, sporta piederumus un daudz ko citu.
Sazinies ar mums, ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai vēlies apspriest savus finanšu plānus. Mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Preču Nomaksas Kredīta kalkulators

Kredīta summa
500 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini ir informatīvi un tie var atšķirties no jums piedāvātajiem noteikumiem. *Pirkumiem, kuru summa pārsniedz 1400 EUR, nepieciešama pirmā iemaksa 10% apmērā.

Kā iegādāties preci veikalā ar Preču Nomaksas Kredītu?

1
2
3
4

Kā iegādāties preci e-veikalā ar Preču Nomaksas Kredītu?

1
2
3
4Sadarbības partneru akcijas

Kāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Preču Nomaksas Kredīts tiek noformēts par summu 280 € uz 12 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums būs 27.19 € un kopējā atmaksājamā summa 350 €. Aizņēmuma procentu likme 43.34%, kredīta noformēšanas maksa 0 €, pirmā iemaksa 0 € un gada procentu likme (GPL*) 53.07%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA