Zaļais kredīts automobīlim

Zaļais kredīts automobīlim no Holm Bank ir pakalpojums, ko piedāvājam elektromobiļu un uzlādējamo, tā saukto "Plug in" hibrīdautomašīnu iegādei. Šo pakalpojumu esam izstrādājuši, lai nodrošinātu finansējumu cilvēkiem, kuri domā par nākotni, ekonomiju un ekoloģiju.Rūpīgi apsveriet savu lēmumu un izlasiet līguma noteikumus. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultēties, lūdzu, sazinieties ar mums.

Zaļais kredīts automobīlim kalkulators

Kredīta summa
5 000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš
36 mēneši
Vidējā atmaksas summa mēnesī
Kredīta kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti, noformējot līgumu.

Par valsts finansējumu un kā tam pieteiktiesKāpēc izvēlēties Holm?

Vairāk kā 25 gadu pieredze

Iegūta liela pieredze, pateicoties mūsu klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Labas idejas gaida,
kad tās tiks realizētas

Holm

Kļūt par klientu

Noderīga informācija

Piemērs: Ja Auto Kredīts tiek noformēts par summu 15000 € uz 96 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums ir 197,95 € un kopējā atmaksājamā summa 19002 €. Aizņēmuma procentu likme 5,9%, kredīta noformēšanas maksa 150 € un gada procentu likme (GPL*) 6,28%. *GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot kredīta procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA