13.12.2022

Ar labiem plāniem Ziemassvētkiem

Ar labiem plāniem Ziemassvētkiem

Neticami, taču straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, kas nemainīgi ir tas gada laiks, kad pieaug satraukums par dāvanu meklēšanu saviem tuvākajiem, kā arī, protams, par to, kā to visu salāgot ar savu finansiālo varēšanu. Lai šo svētku gaidīšanas laiku padarītu mierpilnāku, esam sagatavojuši dažas idejas, kā dāvanām paredzētos līdzekļus izlietot gudrāk vai neizlietot nemaz. Galu galā, kas ir svarīgākais svētkos? Tieši tā – būt visiem kopā un novērtēt vienam otra klātbūtni, kā arī sniedzot atbalstu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams ne vien svētkos, bet arī ikdienā.

Dāvanu drudzis – kā no tā izvairīties?

Pa kuru laiku pienāca decembris? Tik daudz kas vēl jāpagūs! Vai Adventes vainags jau sagādāts? Un dāvanas ģimenes locekļiem? Un vēl taču eglīte! Visā šajā pirmssvētku drudzī ir viegli pazust, un ir tik daudzi, kurus mums gribas šajos svētkos iepriecināt, taču, kā to izdarīt nervu sistēmai un budžetam draudzīgākā veidā?

Lai izvairītos no nevajadzīgas drūzmēšanās veikalos un stāvēšanas garās rindās, iepērcies tiešsaistē – šādi Tev būs iespēja arī rūpīgāk pārdomāt, vai tiešām izvēlētā dāvana ir tā vērta un saņēmējam kalpos ilgi. Nevajadzīgu krāmu vietā dāvini pieredzes – biļeti uz teātri, meistarklases apmeklējumu vai izbraucienu ar sniega kamanām! Turklāt arī šo visu, pateicoties tehnoloģiju sniegtajām iespējām, Tu vari iegādāties tiešsaistē.

Svarīgāk par visu – būt kopā

Vai ir iespējams netērēt naudu uz dāvanām nemaz? Jā, mēs esam pārliecināti, ka ir. Sapulcē savus ģimenes locekļus vienuviet un sarunājiet, ka šogad dāvanu pirkšanas vietā kopā darīsiet pavisam ko citu! Dodieties svētku laikā uz mežu, līdzi ņemot ābolus, burkānus un citas dabas veltes, lai pacienātu meža zvērus. Ja decembris ir laiks, kad esat pārāk aizņemti, lai satiktos un šo pārrunātu, ieraksti šo ideju jūsu ģimenes čatiņā un paskaties, ko par to saka pārējie!

Vienojieties, ka šogad viens otram dāvināsiet pašdarinātas, nevis veikalos iegādātas dāvanas. Tā var būt ar roku zīmēta Ziemassvētku kartīte vai pat mūzikas straumēšanas servisā «Spotify» īpaši sagatavots dziesmu saraksts, kuru baudīt svētku vakarā un vēl ilgi pēc tā. Vai varbūt tās varētu būt ar mīlestību adītas zeķes vai svaigi cepts svētku pīrāgs? Iespēju ir tik daudz, atliek tikai ļauties domas radošajam lidojumam.

Dodieties kopā uz kādu no Latvijas dzīvnieku patversmēm, kopīgi sagādājot barību vai citas dzīvniekiem noderīgas lietas! Parasti patversmes novērtē ne vien ziedojumus, bet arī tām veltīto laiku – palīdzi sakopt piesnigušos voljērus vai arī izved pastaigā kādu noskumušu suni!

Dot tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams

Neļaujoties svētku trakumam un ietaupot līdzekļus, kas citkārt varbūt tiktu izlietoti nevajadzīgu krāmu iegādei, tos var novirzīt daudz cēlākiem mērķiem, proti, sniedzot palīdzīgu roku tiem, kam tā ir patiešām nepieciešama. Tāpēc arī Holm Bank šogad aicina savu savu iespēju robežās līdzekļus veltīt pavisam vienkāršu, taču sirsnīgu Ziemassvētku dāvanu iegādei, lai pāri palikušos līdzekļus veltītu labdarībai.
Holm Bank šogad ir izvēlējies pievienoties Bērnu slimnīcas fonda (BSF) virzītai iniciatīvai, kuras mērķis ir ar ziedošanas kampaņas palīdzību iekārtot Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centru. Šāda centra izveides mērķis ir vienuviet nodrošināt visaptverošu ārstēšanu gados jaunajiem pacientiem, uzlabotu speciālistu pieejamību un veidotu jaunus pakalpojumus. Mēs ticam, ka kopā mēs varam sniegt tik ļoti nepieciešamo atbalstu Latvijas bērniem un jauniešiem, palīdzot stiprināt viņu garīgo veselību, tāpēc aicinām arī Tevi ziedot līdzekļus šī centra izveidei.

Tāpat šogad turpinās labdarības akcija «Dod pieci», kuru jau kopš 2014. gada katru decembri kūrē Latvijas Radio 5. Labdarības maratons ik gadu aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu, ikvienam dodot iespēju ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā. Šogad viena dziesma Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā par minimālo ziedojumu 5 eiro apmērā palīdzēs bērniem no Ukrainas Latvijā piedzīvot vēl vienu dienu bez trauksmes sirēnām un sprādzieniem.

Ar svētku brīnumu sajūtu sirdī

Atrodi savu mierīgo Ziemassvētku formulu un atceries, ka viss ģeniālais ir vienkāršs un viss vienkāršais ir ģeniāls! Reizēm svētku sajūtas radīšanai pietiek vien ar glāzi karstvīna, piparkūku smaržu un mīļiem cilvēkiem līdzās, un Ziemassvētku brīnums atnāks, neprasot lielus tēriņus.

Holm Bank novēl saviem klientiem, draugiem un sadarbības partneriem patiešām maģiskus, mierpilnus un gaišus Ziemassvētkus!

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA