21.02.2022

Finansiāls atbalsts tava uzņēmuma izaugsmei

Finansiāls atbalsts tava uzņēmuma izaugsmei

Gads ir tikai tikko sācies, taču jau tagad izskatās, ka tas solās būt izaicinājumiem bagāts. Mēs, Holm Bank Latvia, ticam, ka labas un rūpīgi izplānotas idejas ir pamats labākai rītdienai, taču ar idejām vien nepietiek. Īpaši svarīgi, lai līdzās ir kāds, kas šīm idejām ne vien tic, bet arī palīdz tās realizēt. Mēs zinām, ka uzņēmējdarbības galvenais dzinējspēks ir smags darbs, kas prasa dzelžainu pārliecību par saviem spēkiem un varēšanu, taču ilgtermiņā izaugsme bieži vien nav iespējama bez finansiāla atbalsta un citiem resursiem. Lai gūtu panākumus biznesā, ir nepieciešamas mērķtiecīgas investīcijas, kas palīdz sasniegt arvien labākus rezultātus.

Lai sniegtu uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamo atbalstu, ar prieku paziņojam, ka šogad esam nākuši klajā ar pavisam jauniem aizdevumu produktiem, kas paredzēti maziem un vidējiem uzņēmumiem. No šī gada janvāra mazo un vidējo uzņēmumu attīstības un izaugsmes vajadzībām piedāvājam šādus aizdevumu veidus: 

  1. auto kredītu jeb finansējumu dažādu transportlīdzekļu iegādei;
  2. preču nomaksas kredītu ar elastīgiem kreditēšanas nosacījumiem;
  3. naudas aizdevumu uzņēmuma attīstībai.

Pieejamā aizdevuma apmērs ir 200 € - 25 000 € ar atmaksas periodu no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem un aizņēmuma likmi, sākot ar 7,5% gadā, kā arī ar iespēju nepieciešamības gadījumā pagarināt izmantot kredītbrīvdienu periodu līdz 6 mēnešiem.

Jebkura uzņēmuma dzīvē pienāk brīdis, kad apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, kā arī dažādu pamatvajadzību segšanai ir nepieciešams papildu finansējums. Lai uzņēmums varētu celt savu kapacitāti, piemēram, paplašinot savu preču un/vai pakalpojumu klāstu, var rasties vajadzība iegādāties automašīnu, datortehniku, mēbeles birojam vai citas preces uzņēmuma darbības nodrošināšanai. To visu tagad būs iespējams paveikt ar finansiālu atbalstu no Holm Bank Latvia. Bez tam iespēja iegādāties preci uz nomaksu ir ne tikai mūsu sadarbības partneru veikalos klātienē, bet arī internetveikalos.

Pieteikties aizdevumam ir pavisam vienkārši, to tu vari izdarīt šeit. Pirms aizpildi pieteikumu, detalizēti izplāno, kā un kādam nolūkam iegūtie finanšu līdzekļi tiks izlietoti, kā arī rūpīgi izvērtē sava uzņēmuma iespējas saņemto aizdevumu atmaksāt! Saņemot pieteikumu, Holm Bank Latvia veiks nepieciešamās pārbaudes, lai pārliecinātos, ka aizdevuma pieteicējs kvalificējas aizdevuma saņemšanai.

Ja nejūties pārliecināts par to, vai šis finanšu instruments ir īstais tavas uzņēmējdarbības stiprināšanai, izmanto iespēju un sazinies ar mūsu klientu konsultantiem! Mēs esam tikai viena zvana vai epasta attālumā. Ar vislielāko prieku atbildēsim uz visiem taviem jautājumiem, kā arī sniegsim profesionālas un atbildīgas finanšu konsultācijas, balstoties uz katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām. 

Palīdzi savam uzņēmumam augt - nāc pie mums ar savām biznesa idejām un skaidru plānu to realizēšanai un iegūsti nepieciešamo finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai!

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA