18.05.2021

“Holm Bank” kļūst par riteņbraukšanas komandas “Ampler Development Team” sponsoru

“Holm Bank” kļūst par riteņbraukšanas komandas “Ampler Development Team” sponsoru

“Holm Bank” kļuvusi par jauno sponsoru “Ampler Development Team”, kas ir  vienīgā Baltijas riteņbraukšanas komanda, kura ir reģistrēta UCI (Union Cycliste Internationale). Komandas sastāvā ir daudzsološi riteņbraucēji gan no Latvijas, gan Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Turpmāk “Holm Bank” logo rotās sportistu ķiveres gan individuālajos braucienos ar atsevišķu startu, gan šosejas velo sacensībās.

„Mēs esam priecīgi paziņot par jaunu sponsoru šajos grūtajos laikos –“Holm Bank”. Tā kā mūsu budžets ir pakļauts spiedienam Covid-19 vīrusa izplatības un testu dēļ, kas mums jāveic katru reizi, kad ceļojam uz citu valsti, kā arī, pirms katrām sacensībām izjūtam milzu atvieglojumu, nodrošinot sev vēl vienu sponsoru,” saka “Ampler Development Team” komandas menedžeris Renē Mandri.

Vietējo sacensību kalendāru Baišogala-Grinkiškis-Gaisogala pagājušajā svētdienā, 16. maijā, Lietuvā ar lielisku uzvaru atklāja latvietis Kristers Ansons no “Ampler Development Team”. 95 km garās šosejas sacensības ir labi pazīstamas ar grants ceļu posmiem un citiem sarežģījumiem.

“Holm Bank” AS ir Igaunijas kredītiestāde, kuras meitas uzņēmums “Holm Bank Latvia” SIA darbojas Latvijā. “Holm Bank Latvia” SIA nav kredītiestāde, bet gan patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA