Igaunijas kredītiestāde AS “Holm Bank” ar vērienīgiem plāniem uzsāk darbību Latvijā

09.11.2020

Igaunijas kredītiestāde AS “Holm Bank”, turpinot strauju starptautisko attīstību, iegādājusies Latvijas finanšu pakalpojumu sniedzēja SIA “Best Līzings” kontrolpaketi, pārdēvējot uznēmumu par SIA “Holm Bank Latvia”. Darbojoties kā patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, “Holm Bank Latvia” piedāvās produktu klāstu, sākot no nomaksas, patēriņa kredītiem līdz nomaksas kartēm, liekot akcentu uz inovatīviem un moderniem finanšu risinājumiem.

AS “Holm Bank” aktīvī strādā pie starptautiskas paplašināšanās. 2019. gada rudenī uzņēmums ieguva SIA “Best Līzings” vairākuma akcijas un kopš 2020. gada oktobra Latvijā darbojas kā SIA “Holm Bank Latvia”. AS “Holm Bank” ir kredītiestāde Igaunijā, savukārt SIA “Holm Bank Latvia” ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs. AS “Holm Bank” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dažādās valstīs, sākot no preču pirkšanas uz nomaksu un patēriņa kredītiem līdz dažādiem kredītkaršu risinājumiem, biznesa aizdevumiem un termiņnoguldījumiem. Austrijā un Vācijā termiņnoguldījumi tiek piedāvāti kopš 2019. gada, izmantojot platformu Raisin. 2020. gada augustā AS “Holm Bank” uzsāka pārrobežu darījumus Zviedrijā ar inovatīvu finanšu risinājumu - digitālo kredītkarti.

"Vairāk nekā desmit gadu pieredze Latvijā ar preču nomaksas kredītu un 25 gadu pieredze patērētāju kreditēšanas biznesā Igaunijā ļauj mums dziļi izprast patērētāju vajadzības un kredītu tirgus tendences. Latvijas iedzīvotāju finanšu prātība nepārtraukti uzlabojas, un cilvēki meklē atbildīgu aizdevēju, kurš var piedāvāt elastīgus un ērtus kredītpakalpojumus. Tas ir tas, ko “Holm Bank” var piedāvāt Latvijas patērētājiem. Mūsu mērķis ir panākt ievērojamu tirgus daļas pieaugumu nākamajos gados, izmantojot inovatīvu un klientam draudzīgu produktu portfeli, kas ļaus ikvienam izmantot mūsu kredītu risinājumus atbildīgā veidā,” saka AS “Holm Bank” pārstāvis Rauno Klettenbergs.

Mūsu pakalpojumi Latvijā ir preču nomaksas kredīti, patēriņa un auto kredīti. Preču nomaksas kredīti pašreiz pieejami vairāk nekā 400 veikalos visā Latvijā. Jaunākais pakalpojums, kas tika ieviests oktobrī, ir nomaksas karte, kuras mērķis ir tūlītēju pirkuma iegūšanu, atliekot apmaksu uz vēlāku laiku, izmantojot karti jebkurā veikalā vai tiešsaistes veikalā visa pasaulē.

Pirms darbības uzsākšanas Latvijas tirgū AS “Holm Bank” veica aptauju par Latvijas iedzīvotāju paradumiem kredītkaršu lietošanā. 52% respondentu atbildēja, ka karte bez ikmēneša maksas viņiem būs vissvarīgākais arguments, lai izvēlētos lietot kredītkarti vai nomaksas karti. Otrs svarīgais aspekts ir 15 dienu bezprocentu atmaksas laiks. Tāpēc “Holm Bank” Latvijas tirgū piedāvās nomaksas karti bez ikmēneša un ražošanas izmaksām, kā arī 15 dienu bezprocentu likmi katram pirkumam.

Iemesli, lai lietotu kredītkarti (1000 respondenti Latvijā, 2020.gada maijs)

Par Holm Bank AS

AS “Holm Bank” dibināta 1995. gadā un ir ar 100% Igaunijas kapitālu. Pagājušajā gadā AS “Holm Bank” saņēma kredītiestādes licenci no Eiropas Centrālās bankas. AS “Holm Bank” Igaunijā nodarbina gandrīz 100 darbiniekus un piedāvā dažāda veida finanšu pakalpojumus Austrijā, Vācijā, Zviedrijā un arī Latvijā. SIA “Holm Bank Latvia” ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.

* Iedzīvotāju aptauju pēc “Holm Bank Latvia” pasūtījuma veica pētījumu kompānija “Norstat” 2020. gada maijā. Tika aptaujāti vairāk nekā 1000 cilvēku no visas Latvijas vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

Vairāk informācijas:

Rūta Grikmane, projektu vadītāja, tel. 29630923

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA