16.03.2023

Jūlija Bondere: bišu darba rezultāts ir augstvērtīgs medus, mūsu – apmierināti klienti

Jūlija Bondere: bišu darba rezultāts ir augstvērtīgs medus, mūsu – apmierināti klienti

Holm Bank Latvia Klientu apkalpošanas vadītāja Jūlija Bondere vada komandu, kas pieņem lēmumus par aizdevumu piešķiršanu, kā arī dara visu, lai tas, ko no uzņēmuma sagaida klienti, būtu saskaņā ar augstākajiem Holm Bank standartiem.

“Ik dienas mani ieskauj lieliski cilvēki, kuru darbs ir pieņemt atbildīgus lēmumus un sniegt atbalstu mūsu klientiem,” iesāk Jūlija. “Mana komanda ir tā, kas liek Holm klientu apkalpošanai izcelties ar elastīgu un rūpīgu, taču atbildīgu pieeju mūsu klientiem un viņu vajadzībām. Es varu salīdzināt savu komandu ar bitēm bišu stropā – ir izstrādāta sistēma, kas nosaka, kas ko dara un kādi ir visefektīvākie veiksmīgas sadarbības priekšnosacījumi. Viņa iezīmē ainu ar nebeidzamu procesu – kad klientu apkalpošanas cikls beidzas ar vienu klientu, tas atsākas jau ar nākamo. Vai tā būtu lēmuma pieņemšana par kredīta pieteikumu, klientu konsultēšana pa tālruni, dažādu tehnisku jautājumu risināšana ar sadarbības partneriem vai palīdzīgas rokas sniegšana kolēģim, lai risinātu kādu specifisku situāciju. “Ja bišu darba rezultātā tiek iegūts augstvērtīgs medus, tad mūsu darba rezultāts ir apmierināti klienti un biznesa partneri. Ir patiesi patīkami varēt piedāvāt dažādus risinājumus,” saka Jūlija.

Pateicīga par izaicinājumiem

“Biju nostrādājusi Holm Bank kā speciāliste vien pāris mēnešus, kad man jau piedāvāja iespēju vadīt Klientu apkalpošanas nodaļu. Biju gandarīta par sniegto iespēju, jo jau pazinu cilvēkus komandā un man ļoti patika mans darbs,” Jūlija joprojām ir priecīga par to, kā labvēlīgu apstākļu rezultātā viņa ir nokļuvusi tur, kur viņa ir. “Esmu neizsakāmi laimīga par to, ka man ir izdevies iegūt savas komandas uzticību un cieņu, tāpēc nekad viņus nepievilšu,” Holm Bank piedāvātās iespējas slavē Jūlija. “Manas komandas, kā arī vadības atbalsts ir tie faktori, kas mani no sirds motivē,” viņa piebilst.

Smiekli kā zāles

“Pēc diviem šajā darbā aizvadītiem gadiem varu mierīgi apgalvot, ka manī apvienojušies daudz dažādu speciālistu. Ekonomists, finansists, psihologs, jurists, skolotājs,” viņa uzskaita. “Šī ir unikāla sajūta, un tas padara Holm Bank tik svarīgu un saistošu manās acīs. Esmu pārliecināta, ka speciālistu saraksts manī vēl aizvien turpina augt,” pus pa jokam saka Jūlija. “Tomēr, jāatzīst, dažkārt nākas saskarties arī ar stresa situācijām," aizdomājas Jūlija, bet tad izplūst priecīgos smieklos. Viņa skaidro, ka smiekli ir lielisks līdzeklis pret stresu. “To mēs apzināti izmantojam savā komandā, kad jūtam, ka stress kāpj. Tādās reizēs mēs pārtraucam to, ko darām, iedzeram tasi kafijas vai dodamies pusdienu pārtraukumā un vienkārši pasmejamies... Tas ir atbrīvojošs un iedarbīgs līdzeklis, ko varu ieteikt ikvienam,” stāsta Jūlija.

Mērķē augstu, taču apzinies cilvēciskās robežas

Jūlijas kolēģi viņu pazīst kā cilvēku, kurš vispirms ir prasīgs pret sevi. Tādējādi viņa rāda piemēru citiem, lai viņi vienmēr strādātu cītīgāk, sasniegtu vairāk un paveiktu lietas labāk. Vien retais zina, ka viņa pati reiz ir pārbaudījusi savas robežas, iegūstot pieredzi, kas viņai noderēs visu atlikušo mūžu. Bērnu kopšanas atvaļinājuma laikā viņa uzsāka studijas, lai gan viņai jau bija divi universitātes diplomi. Tas izvērtās par vienu no lielākajām mācībām viņas dzīvē, un viņa saprata, ka katram cilvēkam ir savas robežas un ir tādi brīži, kad visu paveikt vienkārši nav iespējams – tā vietā ir jāsakārto savas prioritātes un jāizdara izvēle. Viņas izvēle bija ģimene. Šī pieredze iemācīja viņai izvērtēt savu enerģijas līmeni, iespējas un prioritātes ­– šīs zināšanas viņa tagad ik dienas izmanto gan savā privātajā, gan biznesa dzīvē, un tas ir kaut kas, kas viņai palīdz noturēt līdzsvaru starp abām pusēm.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA