27.02.2023

Kaspars Kalvets: veiksmes atslēga ir būt tādam, kāds esi

Kaspars Kalvets: veiksmes atslēga ir būt tādam, kāds esi

Kaspars Kalvets (Kaspar Kalvet) uzņēmās Holm un uzņēmuma spēcīgās komandas, kas sastāv no vairāk nekā simts cilvēkiem, vadību 2022. gada nogalē. Viņam šķita saistoša iespēja piedalīties jaunas, strauji augošas finanšu iestādes veidošanā saskaņā ar paša pārliecību, zināšanām un pieredzi. Kaspars gandrīz 20 gadu garumā ir strādājis dažādos amatos finanšu sektorā Vācijā, Itālijā un Latvijā – viņa darbavietas galvenokārt ir bijušas dažādu lielumu bankas ar dažādiem biznesa modeļiem.

“Vienojošais visos manos līdzšinējos amatos ir bijusi izaicinājumu pārvarēšana – man vienmēr ir paticis strādāt pie svarīgu jautājumu risināšanas gan no uzņēmuma, gan no klientu perspektīvas, kā arī plašākā mērogā,” saka Kaspars.

Risinājuma meklēšana ir komandas darbs

“Kā finanšu kompānija Holm ir bijusi tirgū diezgan ilgi, taču kā banka (Igaunijā) mēs esam tikai pašā ceļa sākumā, un mūs gaida vēl daudz interesantu izaicinājumu. Lai gūtu panākumus, mums jāsaprot, kas mūs sagaida banku sektorā nākotnē, un kādi soļi, kādā secībā būtu veicami,” paskaidro Kaspars. Saskaņā ar viņa teikto, ir jāatrod veidi, kā, esot mazai bankai, gūt panākumus, vienlaikus konkurējot ar finanšu iestādēm, kas ir daudz lielākas. “Mans mērķis ir kopā ar komandu atrast atbilstošus risinājumus, lai izveidotu spēcīgu un konkurētspējīgu organizāciju,” savas ambīcijas neslēpj Kaspars.

“Savas karjeras laikā es esmu daudz mācījies no citiem, turklāt man bija daži augsta līmeņa piemēri, kam sekot. Tomēr es esmu pārliecināts par to, ka, neatkarīgi no tā, vai esi vadītājs vai speciālists, panākumu atslēga slēpjas tajā, ka tu paliec tāds, kāds esi” piebilst Kaspars, kuru kolēģi raksturo kā uz kvalitāti un mērķi orientētu, tālredzīgu un analītisku cilvēku. “Es fokusējos, domāju un lēmumus pieņemu ātri,” viņš piebilst. “Es novērtēju, ja cilvēki runā tiešu valodu. Es dodu priekšroku īsiem teikumiem, nevis gariem. Es ticu, ka savstarpējai uzticībai ir liela nozīme – tas ir veids, kā es pieeju savam darbam, proti, es dodu citiem lielu rīcības brīvību, taču pretī sagaidu caurspīdīgumu un rezultātus,” ar savu redzējumu attiecībā uz kolēģiem un sevi pašu dalās Kaspars.

Darbinieki ir uzņēmums

Kaspars uzskata, ka banku sektorā uzņēmums ir lielā mērā līdzvērtīgs cilvēkiem, kas tajā strādā, un cik labi uzņēmumā strādājošie savā starpā sadarbojas. “Es augstu vērtēju katra cilvēka ieguldījumu, kā arī pieredzi, kuru viņi liek lietā savā darbā,” viņš saka. “Mans darbs ir nodrošināt apstākļus, kas ikvienam Holm darbiniekam ļautu gūt panākumus, sasniegt savus mērķus un attīstīties profesionāli, vienlaikus paturot prātā, ka arī Holm ir jāspēj būt veiksmīgam uzņēmumam, kuram jāsasniedz savi mērķi,” Kaspars skaidro savas gaidas.

Kaspars noņem cepuri visu Holm pašreizējo un bijušo darbinieku priekšā, norādot, ka uzņēmums pēdējos gados ir ievērojami audzis – 2022. gadā tas palielinājies pat vairāk nekā uz pusi. Viņš uzskata, ka Holm ir viena no dinamiskākajām un straujāk augošajām finanšu institūcijām Igaunijā, kuras izaugsme turpināsies vēl 2023. gadā.

Skaidri mērķi

“Es šobrīd strādāju, lai pēc pieciem gadiem mēs kļūtu par ievērojami lielāku un pelnošāku mazo banku, kas, salīdzinot ar šodienu, būtu labi atpazīstama Igaunijā, Latvijā un varbūt pat ārpus šo valstu robežām. Tirgū mēs esam pazīstami kā uz nākotni orientēta finanšu institūcija labu plānu realizēšanai, kas turklāt reaģē ātri, vienmēr ievieš nepieciešamās pārmaiņas un pieņem pareizos lēmumus. Mēs esam pievilcīgs darba devējs, pie kura cilvēki vēlas strādāt, mums ir lieliska komanda, atbalstoša darba kultūra, kā arī plašas iespējas personīgajai un profesionālajai izaugsmei,” Kaspars pauž lepnumu par uzņēmumu.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2024. Holm Bank Latvia SIA