08.06.2022

Sešas lietas, kas šovasar noteikti jāpagūst

Sešas lietas, kas šovasar noteikti jāpagūst

Nevienam nav noslēpums – Latvijā ir pašas labākās vasaras, tāpēc jau mēs tās katru gadu tik nepacietīgi gaidām. Vasara ir īsa, tā paskrien zibenīgi, tāpēc gribas to izbaudīt pēc iespējas pilnīgāk. Vai Tev jau ir gatavi plāni atvaļinājumam? Varbūt esi jau sagādājis ceļojuma biļetes? Iespējams, esi ieplānojis laivu braucienu kopā ar draugiem? Mēs ticam, ka vasara ir labākais laiks, kad dzīvot ar pilnu krūti, kā arī pamēģināt ko jaunu, tāpēc esam sagatavojuši Tev idejas ar lietām, kas šovasar noteikti būtu jāpaveic, lai rudens pienāktu ar labi aizvadītas vasaras sajūtu.

Izmēģini kaut ko, ko nekad neesi darījis

Ja jūties komfortabli ūdenī, Tev, iespējams, varētu patikt veikbords. Atrodi tuvāko veikborda trasi, sarunā instruktoru un izmēģini, kā tas ir – slīdēt pa ūdens virsmu, turoties galā striķim, kuru velk kabelis. Ja veikbords kā aktivitāte šķiet par traku, tad tā saucamais SUP dēlis gan būs pašā laikā – arī ar to var slīdēt pa ūdens virsmu, taču krietni mierīgākā tempā. Ja neesi ūdens aktivitāšu cienītājs un labprātāk laiku pavadi uz sauszemes, varbūt laiks izmēģināt longbordu?

Apceļo Latviju

Varētu šķist, ka dzīvojam mazā valstī un šeit jau viss ir simtiem reižu redzēts, taču, visticamāk, tā nav taisnība. Patiesībā pie mums ir tik daudz ko redzēt un darīt, ka ar veselu vasaru varētu nemaz nepietikt, lai pagūtu visu no tā. Dodies pārgājienā pa Cecīļu dabas taku un izbaudi Latvijas dabu visā tās krāšņumā! Ja izlem doties uz Latgali,  tad ieplāno leģendārās melnās pirts apmeklējumu! Daudzviet Latvijā ir pieejamas neparastas naktsmītnes, proti, dažādi glempingi, mājas kokos, peldošās mājas, mucu mājas, zvanu teltis un daudzas citas. Izvēlies savējo, rezervē laicīgi un dodies! Ja negribas tērēties naktsmājām, vienmēr ir iespēja nakšņot pašam savā teltī vai vēl labāk – zem klajas debess.

Ciemojies pie kaimiņiem

Ja negribas iztērēt kaudzi naudas par ārvalstu ceļojumiem, taču izbraukt no Latvijas šovasar tomēr gribētos, apciemo mūsu kaimiņus! Dodoties uz Igauniju, iekļauj savā sarakstā unikālo Rummu karjeru! Tā ir neparasta vieta, kur savulaik iegūts marmors un kaļkakmens, taču šodien tur atradīsi kristāldzirdu gaiši zilu lagūnu, kurā vari baudīt izbraucienus ar SUP dēli vai niršanu zem ūdens. Lietuvā, savukārt, apmeklēšanas vērta ir Kuršu kāpa, pa ceļam iebraucot Palangā un Klaipēdā.

Gatavojies ziemai

Varētu šķist, ka vasara jau nu noteikti nav laiks, kad domāt par ziemu, taču tieši vasarā ir tā unikālā iespēja patīkamo apvienot ar lietderīgo, dodoties mežā sēņot un ogot. Šādi tu ne vien saelposies dabu veselam gadam uz priekšu, bet parūpēsies arī par pārtikas krājumiem ziemā. Laikā, kad pārtikas cenas arvien turpina augt, šis ir veids, kā sagatavoties garajai ziemai. Neaizmirsti arī par zāļu tējām! Dodies pļavā un aiznes pļavas smaržu sev līdzi, pirms tam kārtīgi iepazīstoties ar visiem vērtīgajiem ārstniecības augiem.

Izbaudi koncertu zem klajas debess

Pēc diviem gadiem, kas aizvadīti pandēmijas uzlikto ierobežojumu ēnā, šī vasara ir atgriezusies ar visai bagātīgu brīvdabas koncertu un festivālu piedāvājumu. Mēs visi esam noilgojušies pēc iespējas satikties, izdejoties un dziedāt skaļā balsī līdzi savām iemīļotākajām dziesmām. Kas zina, ko nesīs rudens, tāpēc brīvdabas koncertam vai festivālam arī noteikti ir jābūt tavā vasaras paveicamo lietu sarakstā.

Izgaršo vasaru

Jūnijā, kad tuvojas vasaras saulgrieži, Latvijas laukos un saimniecībās zemeņu laiks ir pašā pilnbriedā. Zemeņu pieēšanās, kā zināms, ir katras vasaras klasika, kuru noteikti jāieplāno katram no mums. Ar kādu garšu Tev saistās vasara? Vai tie ir jaunie kartupelīši ar gaileņu mērci un svaigiem gurķu-tomātu salātiem? Mēs gribētu Tevi iedrošināt neapstāties tikai pie šiem ierastajiem mūsu vasarai raksturīgajiem ēdieniem. Dod iespēju arī citām, vēl neizmēģinātām garšām! Kādām? Tas jau lai paliek Tavā ziņā.

Labas idejas gaida, kad tās tiks realizētas

Izbaudi šo vasaru, kā vēl nekad! Realizē savas ilgi lolotās idejas un plānus, uzpildi savu ķermeni un prātu ar pozitīvām emocijām! Aicini savos vasaras plānos piedalīties arī draugus un ģimeni! Pavadiet laiku kopā, veidojiet atmiņas, izsapņojiet ko jaunu un nebijušu, lai, garajos ziemas vakaros atskatoties uz šajā vasarā paveikto, jūsu seju rotātu smaids.

Holm Bank Latvia SIA

Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021

Reģistrācijas numurs

54103053771

Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegta licence

Nr. NK-2016-041

Klientu atbalsts

+371 286 07070info@holmbank.lv

PVN reģistrācijas numurs

LV54103053771

Šī ir patērētāju kreditēšanas pakalpojuma sniedzēja Holm Bank Latvia SIA mājas lapa. Pirms jebkura līguma noslēgšanas lūdzam iepazīsties ar attiecīgā pakalpojuma nosacījumiem un ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistu. * Norādām, ka Holm Bank Latvia SIA ir patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis kredītiestāde.
© 2023. Holm Bank Latvia SIA